EDUARDO BOSCH BANYERAS. Landskab.

2315157. EDUARDO BOSCH BANYERAS. Landskab.

Olie på lærred Signeret og dateret 1978. På bagsiden, signeret og dateret 46,5x66 cm.

I god stand. Eboniseret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 458