LOCKASK, porcelæn, Kina, 20. århundrede.

23148. LOCKASK, porcelæn, Kina, 20. århundrede.

Polykrom dekoration af blomster. Højde 18 cm.

Dele af håndtagene mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dele af håndtagene mangler.

Antal besøg: 668