YNGVE GAMLIN. Litografi, signeret og dateret 65.

231461. YNGVE GAMLIN. Litografi, signeret og dateret 65.

Ca. 48x35 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 48x35 cm.

Antal besøg: 5.341