ELGITARR, FENDER STRATOCASTER 1995/96.

2314316. ELGITARR, FENDER STRATOCASTER 1995/96.

Mærket Made in USA, serienummer N544924, længde 97 cm.

Ingen Brugsslitage, lejlighedsvis gnidning af maling, en kontrolknap mangler. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.073