signeret nedenfor, seriolitografi på papir, 63 cm x 64 cm, monteret og indrammet, 93,5 cm kvadratisk overordnet *** med et vurderingsbevis fra Park West Gallery, $650 USD, 18/08/2005.
god stand, stel med enkelte stød, mærker og ridser.