SKÆNK, teaktræ, Gunni Omann, Omann Jun møbelfabrik.

231285. SKÆNK, teaktræ, Gunni Omann, Omann Jun møbelfabrik.

Længde 180, bredde 45, højde 123 cm.

Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.762