231162. Armbåndsur, "Seastar Seven", Tissot, 18 karat guld, vægt 74 gram.
Armbånd og urkasse i 18 karat guld. Inskription på bagsiden "For iver og ærlighed i tjenesten".
Længde 18,3 cm Kuffertdiameter 3,3 cm.
Brugsslitage, mindre ridser og mindre ridser på glas, ikke gennemgået.