Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, Bredared, signeret Bornemark, dateret 1966.
230959. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, Bredared, signeret Bornemark, dateret 1966.
58 x 67 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
58 x 67 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg:
1.673