STOL, træ, folkemalet, 3 ben, dateret 1777.

230880. STOL, træ, folkemalet, 3 ben, dateret 1777.

Ryghøjde 84 cm, sædehøjde 44 cm.

Brugsslitage.
Tab af farve ved ryglæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Tab af farve ved ryglæn.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.092