STOLE, 4 stk, stålrør med rattansæde, Italien.

230857. STOLE, 4 stk, stålrør med rattansæde, Italien.

Stole med sæde i fletrattan og rygbakke mærket Made in Italy Ryghøjde 81 cm.

Brugsslitage, ridser, pletter på sæder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 965