KONTORSTOL Åtvidaberg, første halvdel af det 20. århundrede.

230833. KONTORSTOL Åtvidaberg, første halvdel af det 20. århundrede.

Stel af egetræ. Fast polstret ryg og sæde. Justerbar højde.
Nye hjul.

Ridser og mærker. Polstring med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nye hjul.

Antal besøg: 4.506