Sæt KRYDDERI, stentøj og service, 10 stk. inkl. Rörstrand.

230823. Sæt KRYDDERI, stentøj og service, 10 stk. inkl. Rörstrand.

2 krydderiglas, Salt og Mel, Import.
2 krydderiglas, kaffe og te, Rörstrand.
4 krydderiglas, laurbærblade, peber, ingefær og nelliker, design Signe Persson Melin.
Salt- og peberkar, Rörstrand.

Brugsslitage.
Saltkar, Rörstrand mangler en korkprop i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Salt- og peberkar, Rörstrand.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.795