KULO GREEN. litografi, signeret, nummereret 60/125.

230778. KULO GREEN. litografi, signeret, nummereret 60/125.

12 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Kulo Green (1913–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

12 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Kulo Green (1913–1972)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 7.026