AVISVOGN med æske, teaktræ, 1950'erne.

230693. AVISVOGN med æske, teaktræ, 1950'erne.

Højde 47 cm, længde 55 cm, bredde 34 cm.

Brugsslitage.
Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Ridser og mærker.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.031