PETER BRANDES. FIGURSAMMENSÆTNING.

2306853. PETER BRANDES. FIGURSAMMENSÆTNING.

Signeret, dateret 92, nummereret 29/160, farvet træsnit på løst indrammet papir, billedflade ca 42x33 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 417