SPISEGRUPPEN, 9 dele, Gøteborg stole og bord, 20. århundrede.

230635. SPISEGRUPPEN, 9 dele, Gøteborg stole og bord, 20. århundrede.

Mahogni. 8 stole med løs polstret hynde. Bord med søjlefod på hjul. Diameter 154, højde 73 cm.

Mindre stød og ridser. Revner i malingen. Stoffet er let plettet. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.060