JAVIER URQUIJO. Ingen titel.

JAVIER URQUIJO. Ingen titel.
2305532. JAVIER URQUIJO. Ingen titel.

Olie på lærred På bagsiden, signeret og dateret 1972 92x60 cm.

I god stand. Stel i sølvtræ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 292