BERTIL BROLIN. Figurscene, olie på Panel, signeret.

230541. BERTIL BROLIN. Figurscene, olie på Panel, signeret.

121 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

121 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Antal besøg: 1.045