BOGEN "DALÍ, VÆRKET OG MANDEN".

2303062. BOGEN "DALÍ, VÆRKET OG MANDEN".

36,5x28x4,8cm.
Redaktionelle Tusquets. Første udgave 1984.

Lidt mangel på afskærmning, overdel.
Signeret og dateret på første side af ejeren, med Ex libris.
god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

36,5x28x4,8cm.

god stand.

Antal besøg: 372