VASER, samt karaffel, Kosta, Strömbergshyttan og Orrefors.

230279. VASER, samt karaffel, Kosta, Strömbergshyttan og Orrefors.

Karaffel, signeret Strömberg og nummerering, højde 28 cm Vase, Göran Wärff for Kosta, signeret, højde 19 cm Vase, Orrefors, mærket, højde 16 cm.

Ridser på undersiden af vaser og karaffel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.515