TRÆKLØVER, Bala Agri, EP 50.

TRÆKLØVER, Bala Agri, EP 50.
2301076. TRÆKLØVER, Bala Agri, EP 50.

Betjenes elektrohydraulisk. Sidebord og håndtag medfølger. Spaltningslængde 30-70 cm. Fast flækkekile. Samlet længde ca 170 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage. Ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.544