EDWARD EARP. akvarel, Loch lomond, signeret.

230062. EDWARD EARP. akvarel, Loch lomond, signeret.

16 x 45 cm.

skade på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

16 x 45 cm.

skade på rammen.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.327