Piaggio APE 50, knallertbil, 1900/2000-tal.

2300052. Piaggio APE 50, knallertbil, 1900/2000-tal.

Længde ca. 250 cm Varmelegeme på platform.

Brugsslitage, ikke funktionstestet Sælges i eksisterende stand til ejendom.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.364