DUKKESKAB med tilbehør, 7 moduler.

2299689. DUKKESKAB med tilbehør, 7 moduler.

Sektionshøjde ca 21 cm, ca 52 x 31 cm. Noget varieret.

Brugsslitage. Belysning ikke funktionstestet. Der mangler et dekorativt element på taget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 957