HANS ANDERSSON. Litografi, signeret og nummereret 36/100 sam BOG.

229954. HANS ANDERSSON. Litografi, signeret og nummereret 36/100 sam BOG.

32 x 23. Bogen "Ett årsvarv i Lappland" skrevet af Hans Andersson udgivet af Litteraturfrämjandet 1991 er med.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.270