OST, 2 stk, træ og horn.

OST, 2 stk, træ og horn.
2298267. OST, 2 stk, træ og horn.

En kasket (med læderrem), monogram signeret AE.
Længde henholdsvis 17,5 og 16 cm.

Brugsslitage.
En med en revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
En med en revne.

Antal besøg: 396