MODEST TEIXIDOR. Can Gusi, Ribes de Freser.

2297645. MODEST TEIXIDOR. Can Gusi, Ribes de Freser.

Akvarel på papir
Signeret, dateret 1904 (?) og lokaliseret
27,5x22 cm.

Oxidation. Lakeret træramme. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på papir
27,5x22 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER4
Antal besøg: 219