MODEST TEIXIDOR. Træ, Can Bruguera, Sitges.

2297643. MODEST TEIXIDOR. Træ, Can Bruguera, Sitges.

Akvarel på papir
Signeret, lokaliseret og dateret 1904
22,6x29 cm.

Oxidation. På bagsiden, spor af klæbemiddel.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på papir
22,6x29 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M05
Antal besøg: 212