ANTONIO AGUILAR. Mallorcanske kyst.

2297537. ANTONIO AGUILAR. Mallorcanske kyst.

Olie på lærred
Signeret og placeret på Mallorca
74x91 cm.

Ældre lak. Ramme i støbt, malet og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
74x91 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C9 Rosellón
Antal besøg: 400