LEIF WIKNER. Bordlampe, fyrretræ, signeret under.

2295922. LEIF WIKNER. Bordlampe, fyrretræ, signeret under.

højde 28,5 cm.

minimale brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 28,5 cm.

minimale brugsspor.

Antal besøg: 848