HANS J WEGNER. Skrivebord, eg.

2294848. HANS J WEGNER. Skrivebord, eg.

Højde ca 73, 191x85, udfoldelig brætlængde 61 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Kunstner/designer

Hans J Wegner (1914–2007)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Kunstner/designer

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besøg: 1.614