SOFA, "Visingsö", Carl Malmsten, anden halvdel af det 20. århundrede.

229458. SOFA, "Visingsö", Carl Malmsten, anden halvdel af det 20. århundrede.

Umarkeret. Længde ca 205 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Umarkeret. Længde ca 205 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.009