SALONBORD, nyrenæssance, rodfiner, sorte detaljer, 1800-tallet.

229173. SALONBORD, nyrenæssance, rodfiner, sorte detaljer, 1800-tallet.

Drejede dekorative elementer. Højde 75, længde 102, bredde 65 cm.

Slitage, finerskader, vandpletter, ridser, blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 536