SENGE, teaktræ, midten/anden halvdel af det 20. århundrede.

229006. SENGE, teaktræ, midten/anden halvdel af det 20. århundrede.

Ifølge oplysninger DUX passer 90 cm madrasser.

Brugsslitage, mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre mærker.

Antal besøg: 6.273