WIWEN NILSSON. Serveringsbestik, sølv, 2 dele, signeret.

228978. WIWEN NILSSON. Serveringsbestik, sølv, 2 dele, signeret.

Længde 26 cm.
Stemplet U9 og Q9, henholdsvis 1970 og 1966.
Etui medfølger.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 26 cm.
Etui medfølger.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.091