LAMPEBORD et par, sekskantet, med glasplade og nethylde.

228919. LAMPEBORD et par, sekskantet, med glasplade og nethylde.

Facetteret glasplade. Højde 52, diam 70 cm.

Slitage, tilstedeværelse af stød, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.480