PATRICK NILSSON. Farvelitografi, "Absolut Patrick Nilsson", signeret og nummereret.

2289146. PATRICK NILSSON. Farvelitografi, "Absolut Patrick Nilsson", signeret og nummereret.

Ark ca 47 x 40 cm.

Uden ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ark ca 47 x 40 cm.

Uden ramme.

Antal besøg: 736