PIET SOHL. Vægrelief. Bronze. Motiv af elefantflok.

228902. PIET SOHL. Vægrelief. Bronze. Motiv af elefantflok.

Signeret Piet Sohl. Dateret -92.
Højde 15,5 cm.
Længde 22,5 cm.
Stemplet CHMAKE. DUSSELDORF.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 15,5 cm.
Længde 22,5 cm.
Stemplet CHMAKE. DUSSELDORF.

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.728