LARS BERGMAN. olie på lærred, signeret.

2288801. LARS BERGMAN. olie på lærred, signeret.

"Motiv fra Edsvik (Grebbestad) Bohuslän".
Ca 32 x 40 cm.

Overfladesnavs. Ikke undersøgt uden for rammen. Ophæng mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 32 x 40 cm.

Antal besøg: 654