ØRERINGE, med sten og perler, 11 par, sølv, 20. århundrede.

228864. ØRERINGE, med sten og perler, 11 par, sølv, 20. århundrede.

Nogle med sten og perler.
Vægt 46 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nogle med sten og perler.
Vægt 46 gram.

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 713