SERVERINGSVOGN/BORD, teaktræ, "Gefa", Gemla Diö, midten af det 20. århundrede.

228777. SERVERINGSVOGN/BORD, teaktræ, "Gefa", Gemla Diö, midten af det 20. århundrede.

Længde 79, bredde 43, højde 59 cm.

Mindre Brugsslitage, blå mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.099