MOCKA SKEJER, sølv, 12 stk., stemplet AN (Anders Nilsson), Lund, første halvdel af 1900-tallet, 121,2 gram.

228736. MOCKA SKEJER, sølv, 12 stk., stemplet AN (Anders Nilsson), Lund, første halvdel af 1900-tallet, 121,2 gram.

Længde 11,3 cm.

Brugsslitage.
Indgravering Kerstin på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 11,3 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 448