FLINTLOCK GUN, m/1811, Sverige.

2286985. FLINTLOCK GUN, m/1811, Sverige.

Længde 145 cm.

Brugsspor, tønde lidt forkortet, hane virker ikke, ladelager mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 145 cm.

Antal besøg: 1.194