ØRERINGE, to par, 18k guld/hvidguld, dels ANA, Helsingborg.

228640. ØRERINGE, to par, 18k guld/hvidguld, dels ANA, Helsingborg.

Øreringe stemplet Ana 18k og 750 Højde 11 og 30 mm, vægt ca. 4,30 gram.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 935