BJÖRN JONSSON. Radering, signeret og nummereret.

2285817. BJÖRN JONSSON. Radering, signeret og nummereret.

Billedstørrelse 35x24 cm, rammestørrelse 48x37,5 cm. Signeret Björn Jönsson og nummereret 310/310.

Brugsslitage. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 314