ANN MESSNER. "INKUBATOR", VÆGOBJEKT.

2283803. ANN MESSNER. "INKUBATOR", VÆGOBJEKT.

Signeret, dateret 84, stål, højde 36 cm.
Herkomst: Købt Anders Tornberg Galleri 1985.

Noget let brugsspor.

Tema

A collection of contemporary art: Part 3

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget let brugsspor.

Tema

Antal besøg: 593