BORDPENDUL, messing og alabast, Westersrand, 20. århundrede.

228343. BORDPENDUL, messing og alabast, Westersrand, 20. århundrede.

Højde ca. 43 cm.

Brugsslitage. Pendul til rådighed.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 43 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.106