XAVIER CARBONELL. Ingen titel.

2282921. XAVIER CARBONELL. Ingen titel.

Blandet teknik på pap Signeret. På bagsiden, signeret, dateret 1982 og placeret i Olot.
25x35,2 cm.

I god stand. På bagsiden, spor af klæbemiddel.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

25x35,2 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 306