SKAB, industrielt design, 20. århundrede.

2282894. SKAB, industrielt design, 20. århundrede.

Metalben med hjul.
Længde ca. 62, bredde 49, højde 132 cm.

Slid, snavs, rust. Der mangler hylder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Metalben med hjul.

Antal besøg: 574