CLARENCE BLUM. Skulptur, gips, monogram signeret CB.

228208. CLARENCE BLUM. Skulptur, gips, monogram signeret CB.

Sokkel af træ. Højde 35 cm.

Brugsslitage, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sokkel af træ. Højde 35 cm.

Brugsslitage, snavs.

Antal besøg: 2.184